Технології

Власники iPhone 12 mini поскаржилися на проблеми з екраном

iPhone 12 mini

Представлений більше місяця тому iPhone 12 mini недавно надійшов у продаж, і перші відгуки про новинку виявилися не самими захопленими.

Минулого тижня блогери розкритикували компактний гаджет за невисоку автономність, а тепер користувачі почали повідомляти про некоректну роботу дисплея смартфона при повсякденному використанні.

На офіційному форумі Apple, в соціальній мережі Reddit і на інших сторонніх ресурсах почали з’являтися повідомлення перших власників iPhone 12 mini про погану чутливість екрану блокування. Скарги в основному полягають в тому, що дисплей не з першого разу реагує на дотики до екранних кнопок ліхтарика і камери, а також на свайп вгору для розблокування.

Читайте також:  Знаменитий телескоп «Хаббл» вийшов з ладу і його не можуть полагодити

Примітно, що за спостереженнями користувачів, ситуація змінюється, якщо смартфон підключений до зарядного пристрою. Чутливість сенсора повертається і в тому випадку, коли гаджет використовується без чохла. “Постраждалі” вже висунули своє припущення про проблеми з електропровідністю і заземленням у новинки.

Поки невідомо, чи багато смартфонів мають зазначену ваду, але враховуючи кількість негативних відгуків, навряд чи мова йде про серію випадковостей. Представники Apple ситуацію поки не прокоментували.

Джерело: engadget.com