Технології

Супутниковий інтернет Starlink протестували в складних погодних умовах

Starlink

Учасники бета-тесту супутникового інтернету Starlink “краще, ніж нічого” продовжують публікувати відгуки про можливості нового провайдера — і деякі з них виявилися вельми неординарними. Згідно зі звітами користувачів, наступ морозів і негоди не тільки не впливає на якість мережі, але і робить позитивний вплив на характеристики з’єднання.

Користувач Reddit з США, що проживає в північній частині країни, поділився своїм досвідом використання супутникового інтернет-сервісу Starlink. Згідно з його повідомленням, в снігову погоду, при сильному вітрі і негативній температурі швидкість передачі даних за допомогою фірмової «тарілки» склала до 175 Мбіт/с, в той час як при сприятливих погодних умовах цей показник не перевищував 160 Мбіт/с.

Читайте також:  На початку квітня NASA проведе перший запуск вертольота Ingenuity на Марсі

Starlink

Це не єдиний відгук такого характеру. Майже всі користувачі, які публікували дані про тестування Starlink в листопаді, розповіли про швидкість коннекта понад 150 Мбіт/с, а рекордне значення, зафіксоване в Сіетлі, склало 208,63 Мбіт/с.

Втім, є і повідомлення, в яких покупці комплектів обладнання розповідають про зниження якості зв’язку під час снігової бурі. Один з учасників, який розповів про роботу Starlink в таких умовах, відзначив погіршення показників до 20-30 Мбіт/с.

«Затримки зросли, а швидкість впала під час сильного снігопаду і поривах вітру. Але при поліпшенні погодних умов зв’язок помітно поліпшується і в середньому становить 100 Мбіт/с при завантаженні і 15 Мбіт/с під час передачі даних. Це мрія для тих, хто живе в глушині і не має інших варіантів виходу в мережу», — поділився враженням один з користувачів.

Читайте також:  Xiaomi Mi Band 6 на першому реальному знімку

Джерело: businessinsider.com