Технології

Samsung готується до випуску «квантових» дисплеїв нового покоління

Samsung

В асортименті Samsung Display є дисплеї на базі квантових точок (QD-LED), але компанія вже готує до масового виробництва наступне покоління фірмових панелей. Вендор повідомив про поліпшення технології матриць, виготовлених за стандартом QNED (квантові точки зі світлодіодами на основі наностержнів), а в мережі вже з’явилися можливі терміни появи на ринку телевізорів наступного покоління.

На відміну від актуальних рішень, пікселі qned-екранів створюються методом розпилення розчину наностержневих світлодіодів на підкладку з подальшим вирівнюванням за допомогою електричних імпульсів.

Читайте також:  Google спростить використання Chrome на різних пристроях

За запевненням розробників, така технологія забезпечує кращі показники яскравості, контрастності і часу відгуку порівняно з попередніми типами панелей.

Особливість цих екранів – необхідність точного позиціонування від 10 до 20 сусідніх світлодіодів з наностержнями. Найменше геометричне відхилення може привести до замикання пікселя — тоді в ланцюг включається так званий ремонтний транзистор.

Поліпшення QNED-дисплеїв стало наслідком недавньої реєстрації відразу 94 патентів, що описують удосконалення технології зразка початку 2020 року. Дисплеї нового покоління будуть побудовані таким чином, що транзистор генератора для позиціонування світлодіода і ремонтний транзистор виявляться розташовані максимально близько один до одного.

Читайте також:  Xiaomi запатентувала унікальний підекранний сканер відбитків

При цьому, як відзначають експерти, Схемотехніка QNED-матриць схожа з OLED-панелями Samsung і не повинна викликати труднощів при випуску нової продукції.

Представники Samsung Display витратили на розробку близько чотирьох років. Очікується, що технологія готова до наступної стадії — налаштування виробничого обладнання, якою Samsung займеться вже в 2021-м. Не виключено, що в тому ж році компанія покаже перші зразки оригінальної продукції.

Джерело: gizmochina.com