Авто

Виробництво старого Logan відновлять без участі Renault

Dacia Logan

В Ірані готуються до відновлення виробництва старого Logan. Седан-бестселер почнуть випускати на заводі SAIPA без участі Renault: французький концерн покинув місцевий ринок, побоюючись санкцій з боку США. В Ірані вже локалізували виробництво 85 відсотків комплектуючих для “Логана”, і запуск конвеєра не за горами.

Генеральний директор Тегеранського машинобудівного концерну SAIPA Джавад Сулеймані заявив, що іранська версія Logan виявиться якісніше моделей, вироблених в Ісламській Республіці під контролем Renault.

Читайте також:  Американці розповіли про ставлення до ручної коробки передач

В Ірані налагодять випуск двигунів і трансмісій, а також організують фінальну збірку автомобілів; частка імпортних деталей не перевищить 15 відсотків.

До введення санкцій Французькі концерни PSA Peugeot-Citroen і Renault займали домінуюче становище на іранському ринку. Населення ісламської республіки-понад 81 мільйон чоловік, і станом на кінець 2017 року Іран входив до п’ятірки найбільш швидкозростаючих автомобільних ринків у світі.

Потребу в нових машинах іранські промисловці забезпечують за рахунок локалізації виробництва старих французьких моделей, а також продукції китайських брендів. Наприклад, найбільший місцевий автовиробник – компанія Iran Khodro Company-в минулому році зайнялася неліцензійним випуском седана Peugeot 301.

Читайте також:  Новий Audi A8 потрапив в об'єктиви фотошпигунів у Німеччині

Джерело: Press TV