Авто

У гамі Ford з’явився рамний позашляховик для експедицій

Ford Everest BaseCamp

У компанії Ford з’явився рамний позашляховик, адаптований для експедицій. Австралійський підрозділ “блакитного овалу” додало всюдиходу Ford Everest цілий набір опцій, корисних для мандрівників. Особливий Everest назвали BaseCamp; тираж спецверсії обмежений 450 екземплярами.

Технічно Ford Everest BaseCamp нічим не відрізняється від звичайних позашляховиків, але повний привід входить в стандартне оснащення. “Експедиційний” Everest можна замовити і зі старим п’ятициліндровим 200-сильним (470 Нм) дизелем об’ємом 3,2 літра, і з новим 213-сильним (500 Нм) 2,0-літровим бітурбомотором на «важкому» паливі. Обидва агрегати поєднуються з “автоматами” — 6-швидкісним і 10-швидкісним відповідно.

Читайте також:  Hennessey відзначила 30-річчя особливою версією 1000-сильного Chevrolet Camaro

Ford Everest BaseCamp

Фото: Ford Everest BaseCamp

Особливості оснащення-наявність заводського шноркеля, тягово-зчіпного пристрою, силового багажника на даху і тридюймового кенгуріна зі світлодіодною балкою спереду. Зовні Everest BaseCamp легко впізнати по чорним п’ятиспицевим легкосплавним дискам, а також відсутності хромованих деталей. Нарівні зі звичайним Ford Everest, адаптований до оффроуду позашляховик може тягнути Причепи масою до 3000 кілограмів.

Ford Everest BaseCamp

Основою Ford Everest BaseCamp послужила середня комплектація Trend, так що ціни цілком гуманні: від 65 тисяч австралійських доларів (1,3 мільйона гривень) за версію з п’ятициліндровим дизелем 3.2, і від 66,5 тисячі доларів в місцевій валюті (1,32 мільйона гривень) за виконання з дизельною «бітурбочетвіркою» 2.0. Щодо звичайного Everest зі схожим оснащенням надбавка складе близько 10 тисяч австралійських доларів (200 тисяч гривень).

Читайте також:  Стали відомі автомобільні переваги ТікТокерів

Джерело: Ford