Технології

Лабораторія DxOMark винесла вердикт камері iPhone 12 Pro

iPhone 12 Pro

Камера флагманського смартфона американської компанії Apple iPhone 12 Pro була протестований фахівцями лабораторії DxOMark. Йому не вдалося отримати звання головного камерофона року.

У загальному тесті камера iPhone 12 Pro отримала 128 балів. Окремо за фотоможливості вона набрала 135 балів, за Відео 112 балів, а за зум — 66 балів. Фахівці лабораторії відзначили, що, якби у iPhone 12 Pro був телеоб’єктив з великим збільшенням, загальний результат тесту був би вище.

Читайте також:  На початку квітня NASA проведе перший запуск вертольота Ingenuity на Марсі

У рейтингу кращих камерофонів девайс займає четверте місце, його випереджають Huawei Mate 40 Pro, Xiaomi Mi 10 Ultra і Huawei P40 Pro. З огляду на, що апарати Huawei позбавлені Google сервісів, а флагман Xiaomi офіційно недоступний в Росії, то iPhone 12 Pro можна назвати кращим повноцінним камерофоном для російського ринку.

iPhone 12 Pro

До плюсів камери iPhone 12 Pro фахівці DxOMark віднесли стабільну і точну автофокусування в більшості умов, точну експозицію, хорошу передачу кольору, відмінну деталізацію, правильне відображення відтінків шкіри і ефективну стабілізацію відео. Серед мінусів були відзначені обмежений динамічний діапазон, догляд в холодні відтінки на фото при вуличних умовах зйомки, а також шум зображення при слабкому освітленні.

Читайте також:  Випущений сканер відбитків пальців для десктопних ПК

Нагадаємо, що iPhone 12 Pro отримав основний сенсор з оптичною стабілізацією зображення на 12 Мп, ширококутний на 12 Мп і телеоб’єктив з дворазовим зумом на 12 Мп. На додаток є lidar сенсор для швидкого автофокусування і зйомки портретів в нічному режимі.