Технології

Kawasaki показала гоночний надшвидкісний вертоліт з двигуном від мотоцикла

kawasaki K-Racer

Японська компанія Kawasaki відома насамперед мотоциклами. Як виявилося, амбіції промислового гіганта виходять далеко за межі байків: черговою демонстрацією технологічної переваги Kawasaki став прототип автономного гоночного вертольота K-Racer.

У безпілотному гоночному вертольоті використовується чотирициліндровий двигун об’ємом 1000 кубічних сантиметрів від 300-сильного мотоцикла Ninja H2R.

Традиційний чотириметровий гвинт здатний змінювати кут лопатей, коли вони обертаються навколо центрального валу, що дозволяє легко коригувати траєкторію руху і нахилу. Але головною особливістю вертольоту стали встановлені на невеликих крилах два ротори, що забезпечують додаткову тягу і високу швидкість.

Читайте також:  Названий серйозний недолік нового iPad c дисплеєм mini-LED

Перший випробувальний політ вже завершено. В ході тестів Kawasaki продемонструвала здатність вертольота літати повністю в автономному режимі. Однак виробник не повідомляє точних термінів появи комерційної версії безпілотного вертольота K-Racer.

«Ми будемо використовувати результати цього випробування для розробки апаратів вертикального зльоту і посадки, включаючи пілотовані безпілотні вертольоти, а також для розробки систем управління літаками», — резюмують представники Kawasaki.

Джерело: newatlas.com