Авто

Голландські студенти побудували електрокар зі сміття і переробленого пластику

Автомобіль

Поки світові лідери тільки сперечаються про те, хто візьме на себе фінансування проекту з очищення Світового океану від пластику, за справу взялися звичайні студенти. Але замість дебатів вони побудували електромобіль, створений з переробленого сміття.

Група з 22 студентів Технічного Університету Ейндховена довгих 18 місяців будувала повністю робочий електромобіль, створений зі сміття, виловленого з моря. Найчастіше це був пластик, ПЕТ-пляшки та інше побутове сміття.

Читайте також:  Новий електрокар Renault у стилі ретро показали на відео

У хід пішло все, що тільки можна було використовувати: від пластмаси з телевізорів до прийшли в непридатність іграшок і кухонних приладів. Все це використовувалося для створення кузова, в той час як м’які частини і інтер’єр складаються з кокосового горіха і кінського волоса.

Автомобіль

Автомобіль жовтого кольору, що отримав назву “Лука”, має всього два сидіння і здатний розганятися до 90 км/год, володіючи непоганою автономністю в 220 кілометрів від одного повного заряду.

Учасники проекту сподіваються, що автомобільні компанії почнуть частіше використовувати перероблені відходи у своєму виробництві, допомагаючи тим самим очищати планету. Деякі з них вже роблять це при створенні інтер’єру машин, але мало хто підходить до проблеми так глобально, як голландські студенти.

Читайте також:  Лідар нового покоління навчили вимірювати щільність крапель дощу

Джерело: gadgets.ndtv.com