Авто

Названа можлива дата прем’єри нового Jeep Grand Cherokee

Jeep Grand Cherokee

Jeep анонсував дебют таємничого “нового автомобіля” післязавтра, 17 листопада, о 20:00 за київським часом: швидше за все, мова йде про новий Grand Cherokee.

Компанія Jeep вже не раз відкладала прем’єру Grand Cherokee нового покоління через пандемію коронавірусу: спочатку дебют був запланований на Детройтський автосалон в червні поточного року, але всі масові заходи в США виявилися заборонені владою.

В результаті презентація позашляховика наступного покоління була відкладена на осінь, але без конкретних термінів.

Читайте також:  Ford вимагає анулювати права на назву Cruise, які належать GM

Тепер, як повідомляє видання Muscle Cars and Trucks, нарешті названа можлива дата прем’єри нового Jeep Grand Cherokee: швидше за все, саме цю модель марка має на увазі, кажучи про загадковий «новий автомобіль».

Дебют таємничої новинки призначений на вівторок, 17 листопада. Відомо, що позашляховик нового покоління побудований на платформі кросовера Alfa Romeo Stelvio, а силові агрегати, швидше за все, будуть являти собою V6 і V8, в тому числі в гібридних версіях.

Базовим мотором для нового позашляховика стане 2,0 — літрова «турбочетвірка» – можливо, теж з гібридною надбудовою. Примітно, що вперше в історії Grand Cherokee буде доступний не тільки в п’ятимісному, але в семимісному варіанті.