Технології

Новий прилад нічного бачення дозволить інакше поглянути на поле бою

Прибор нічного бачення

Армія США розробляє вдосконалені окуляри нічного бачення, оснащені спеціальними датчиками. У цих окулярах все виглядає, як у відеогрі-шутере від першої особи.

Відеоролик, представлений The Warzone, показує, як солдати стріляють з карабінів M4 від стегна, не дивлячись в приціл, посеред непроглядної темряви. Датчики, вбудовані в зброю, передають зображення прямо в окуляри.

У новий прилад нічного бачення під назвою Enhanced Night Vision Goggle-Binocular входять: Підсилювач зображення, вакуумна трубка, яка збільшує інтенсивність доступного світла, і тепловізор. Одержуване зображення більш деталізовано, ніж в звичайних приладах, воно дозволяє без праці розпізнавати окремі цілі.

Читайте також:  Ілон Маск відповів мемом на загрози хакерів з Anonymous

На відміну від стандартних приладів, що фарбують оточення в сірі або зелені кольори, нові окуляри за допомогою вбудованого тепловізора виділяють живі цілі червоними і жовтими відтінками. У порівнянні з іншими приладами Enhanced Night Vision Goggle-Binocular пропонує один з найширших кутів огляду.

Ще одна ключова особливість окулярів-можливість бездротового підключення до іншої оптики і накладення додаткового зображення поверх основного. Це дозволяє військовим використовувати збільшення для більш ретельного дослідження цілей та інших об’єктів, що цікавлять. Вони також можуть “зазирнути” за кут, щоб без необхідності не наражати себе на небезпеку.

Прилад нічного бачення може підключитися і до камер, встановлених на дронах. Так військові легко отримають інформацію про сили противника і про їх позицію.