Авто

Porsche показала скасований електричний фургон

Porsche

Перед тим як на ринку з’являється серійний варіант автомобіля, дизайнери Porsche ретельно опрацьовують кожен його елемент, а сама модель проходить десятки версій і прототипів. Представники німецького виробника вирішили показати один з примірників концептуального електрокара, випуск якого був скасований ще два роки тому.

Автомобіль Renndienst позиціонувався як електричний фургон. Компанія розробляла його протягом декількох років, а готовий автомобіль був ще в 2018 році. Але в підсумку Porsche воліла відмовитися від серійного виробництва цієї моделі. Лише зараз представники компанії показали, яким міг бути “зелений” транспорт з підвищеною місткістю.

Читайте також:  В Україні з’явилася нова бюджетна автомобільна марка

Porsche

Porsche зазначає, що Renndienst замислювався як повноцінний сімейний автомобіль з місткістю до шести осіб. При цьому салон електрокара передбачав модульність, що особливо актуально для туристичних поїздок за рахунок можливості прибрати непотрібний ряд сидінь. Ще однією особливістю Renndienst повинна була стати можливість розміщення крісла водія строго по центру. На жаль, цей автомобіль так і залишиться в історії компанії як концептуальний — в серію Renndienst ніколи не вийде.

Porsche

За словами керівництва Porsche, в період з 2005 по 2019 рік всередині компанії було розроблено близько 15 автомобілів з ідентичною долею. Від уже готових до серійного виробництва моделей компанія часто відмовлялася на старті виробництва.

Читайте також:  Поліція замаскувала камеру контролю швидкості під кабіну біотуалету

Джерело: electrek.co

Залишити коментар