Авто

Новий Nissan Qashqai: перші фотографії

Nissan Qashqai

Компанія Nissan опублікувала перші фотографії і відеоролик, що показують замаскований Qashqai наступного покоління. Незважаючи на значний камуфляж, в тизері все ж можна розгледіти деякі подробиці оновленого кросовера.

У ролику можна розгледіти вузьку світлодіодну головну оптику Nissan Qashqai, яка розташована між бампером і капотом. Крім того, на деяких кадрах автомобіль можна розглянути ззаду, де частково виділяються роздвоєні ліхтарі.

Nissan Qashqai

Nissan оголосив, що новий Qashqai стане першою європейською моделлю марки на платформі CMF-C. Архітектура дозволить знизити масу моделі (в цілому майже на 60 кілограмів) за рахунок застосування більш легких матеріалів. Наприклад, двері, передні крила і капот кросовера будуть виконані з алюмінію, який дозволить автомобілю «схуднути» на 21 кілограм. Кришку багажника виконають з композиту.

Читайте також:  Нове крос-купе Volkswagen сфотографували без камуфляжу

Nissan Qashqai

З лінійки силових агрегатів зникне дизельний мотор. Новий Qashqai запропонують з 1,3-літровим бензиновим турбодвигуном, доступним у двох варіантах потужності.

Nissan Qashqai

Крім того, третє покоління кросовера отримає силову установку e-Power. ДВС, що входить до її складу, не буде приводити в дії колеса безпосередньо. Двигун стане заряджати батареї, що живлять електромотор, збільшуючи запас ходу в дорозі.

Розсекретити новий Кашкай планується наступного року.

Джерело: Motor1.com