Авто

На відео показали, як виглядає краш-тест кросовера на нуль балів

Maruti Suzuki S-Presso

Асоціація Global NCAP провела краш-тест праворульного Maruti Suzuki S-Presso для індійського ринку. В ході лобового зіткнення кросовер отримав нульовий рейтинг безпеки дорослих пасажирів.

На індійському ринку Maruti Suzuki S-Presso в “базі” пропонується тільки з однією подушкою безпеки, яка розташована з боку водія. Інші засоби захисту можна встановити в кросовер за додаткову плату. Фахівці вирішили протестувати базову модифікацію, щоб перевірити, як автомобіль впорається з лобовим ударом на швидкості 64 кілометри на годину об деформований бар’єр з 40-відсотковим перекриттям.

Читайте також:  Renault Kadjar нового покоління сфотографували під час тестів

У момент зіткнення з платформою обидва манекени, що імітували передніх пасажирів отримали численні пошкодження. Навіть незважаючи на те, що з водійського боку спрацювала подушка безпеки, манекен-водій вдарився головою об середню стійку, а датчики зафіксували високі навантаження на грудні клітини, шиї і ноги обох манекенів.

Крім того, фахівці Global NCAP оцінили Maruti Suzuki з точки зору безпеки дітей, що сидять на задніх сидіннях. Експерти відзначили, що в стандартній комплектації відсутні кріплення для дитячих крісел. У момент удару, дитячі манекени відкинуло в різні боки, проте вони залишилися в своїх кріслах.

За підсумками випробування фахівці Global NCAP поставили Maruti Suzuki S – presso всього два бали за безпеку дітей. У той час як за збереження дорослих пасажирів автомобіль отримав нульовий рейтинг.

Читайте також:  Tesla зніматиме водіїв на відео під час використання автопілота

Раніше стало відомо, що Асоціація Global NCAP провела краш-тест праворульной версії Kia Seltos для індійського ринку. Кросоверу зняли бали за» нестабільність ” підлоги в області ніг водія при фронтальному ударі, а також за серйозну деформацію кузова.