Авто

Jaguar може відмовитися від кількох моделей

Jaguar I-Pace

Схоже, новий глава марки Jaguar налаштований рішуче: в рамках планованого скорочення збитків компанії і збільшення прибутку відразу кілька моделей можуть пустити під ніж.

Викликана пандемією коронавірусної інфекції фінансова криза в автопромі справила істотний вплив на подальші плани компанії Jaguar. Навесні ходили чутки про можливе скорочення модельної лінійки, якщо глобальні продажі не відновляться досить швидко, але друга хвиля COVID-19 може посприяти втіленню в життя самих негативних прогнозів.

Читайте також:  Нові авто від $4000: найбільш дешеві машини, які можна дістати за кордоном

Як повідомляє видання The Times з посиланням на власні джерела в британській компанії, Jaguar може відмовитися від декількох моделей. Ініціатором цієї ідеї, за словами інсайдерів, є новий глава марки Тьєррі Боллоре.

Остаточне рішення про скорочення модельного ряду Jaguar ще не прийнято, але першою жертвою в цьому випадку стане майбутній флагман — електричний седан XJ.

Марка вже витратила на його розробку десятки мільйонів доларів, але Боллоре стурбований його сумнівними перспективами на ринку. Влітку прем’єру нового XJ вже відклали до третього кварталу 2021 року.

Якщо проект скасують, тим самим британці поставлять хрест ще на трьох перспективних моделях на тій же електричній платформі. Інші кандидати на зняття з виробництва — седани XE і XF, популярність яких залишає бажати кращого.