Авто

Через п’ять років в США з’явиться літаюче таксі

Lilium

Через п’ять років у Флориді почне свою роботу безпілотне літаюче таксі! Створенням парку повітряного транспорту займається стартап Lilium. Представники компанії заявили, що перший порт Vertiport з’явиться в Орландо і стане кроком у бік створення цілої мережі.

Vertiport буде працювати в якості пасажирської станції, на якій люди будуть сідати в літаюче таксі. Повністю електричний літак зможе перевозити п’ять пасажирів на відстань до 300 кілометрів.

Як зазначають автори проекту, такий вид транспорту помітно скоротить час на дорогу. Наприклад, багато людей часто відправляються з Орландо в Тампу у справах, на машині вони добираються за 1,5 – 2 години, а на літаючому таксі вони зможуть робити це всього за 30 хвилин!

Читайте також:  До 2030 року в армії Великобританії з'являться солдати-роботи

Карта літаючого таксі

Проект підтримали влада Орландо, а також місцевий девелопер Tavistock. Мер Орландо Бадді Дай сказав:»я дуже радий нашому унікальному партнерству в розширенні безпечних, ефективних і екологічно чистих транспортних можливостей в одному з найбільш швидкозростаючих регіонів країни”.

Представники lilium кажуть, що вони не збираються зупинятися на розвитку подібної транспортної інфраструктури лише для Флориди. Компанія вже розробила ряд стандартизованих конструкцій Vertiport, які можуть бути зібрані на будь-яких порожніх майданчиках. Такі міні-порти можуть бути інтегровані в існуючу інфраструктуру будь-якого міста.