Технології

«2020-й був іншим». Google відмовилася від щорічного відеощоденника YouTube Rewind

YouTube

Починаючи з 2010 року, популярний відеохостинг YouTube підводить підсумки року, що минає у форматі відеоролика під назвою Rewind, в якому збирає фрагменти найбільш відзначилися за звітний період матеріалів. Але в останні пару років ініціатива у компанії не задалася “щоденники” 2018-го і 2019-го були нещадно замінусовані користувачами, а нещодавно Google і зовсім оголосила про відмову від сформованої традиції.

На сайті компанії з’явилося офіційне оголошення – в ньому керівництво сервісу відзначило, що 2020-й був «іншим», і в цьому році нового випуску Rewind чекати не варто.

YouTube Rewind

“Ми знаємо, що багато хорошого з того, що сталося в 2020 році, було створено вами. Ви знайшли способи підняти настрій людям, допомогти їм впоратися і розсмішити їх. Ви дійсно зробили важкий рік кращим”, – так команда YouTube звернулася до творців контенту в своїй заяві.

Читайте також:  Користувачі назвали головний недолік керамічного скла iPhone 12

Згідно зі статистикою, в період пандемії COVID – 19 на YouTube протягом року значно збільшилася кількість переглядів потокового відео. За даними компанії, до кінця березня автори роликів в категорії “зі мною” (матеріали, присвячені готуванню, навчанню і тренуванням), значно наростили свою аудиторію. Проте від чергового випуску YouTube Rewind компанія відмовилася-принаймні, цього року.

Залишити коментар