Технології

В iOS 14.3 знайшли згадку відразу двох нових гаджетів Apple

Apple AirTags

Apple продовжує тестування власної мобільної операційної системи – а ентузіасти не припиняють активно вивчати код нових прошивок в пошуках захованих підказок. У випадку з iOS 14.3 датамайнерам посміхнулася удача — Apple включила в тестову збірку ОС зображення відразу двох раніше не анонсованих пристроїв.

Так, ентузіастам вдалося знайти три піктограми, які натякають на плани американської компанії в перспективі випустити дві новинки. Йдеться про повнорозмірні навушники AirPods Studio, а також NGC-маячки AirTags. Примітно, що з’явилися в прошивці іконки раніше не фігурували ні в одній з попередніх версій ОС.

Читайте також:  У WhatsApp з'явиться режим «вічної тиші» та інші корисні функції

Apple iOS 14

Ідея аксесуара AirTags полягає в постійному відстеженні будь-якого гаджета або предмета, до якого прикріплена невелика електронна «таблетка». У пристрій прописується ідентифікатор Apple ID для пошуку пропажі через штатний додаток Find My. Незважаючи на появу іконок в iOS 14.3 інсайдери впевнені, що презентація AirPods Studio і AirTags відбудеться тільки в наступному році.

Що стосується нововведень самої бета-версії прошивки iOS 14.3, то в ній Apple додала підтримку формату ProRAW на iPhone 12 Pro і Pro Max, а також подбала про сумісність контролера PS5 DualSense з фірмовими пристроями.

Джерело: slashgear.com

Залишити коментар