Технології

Відомий аналітик поділився новою інформацією про лінійку Apple iPhone 13

Iphone

Через всього тиждень після старту продажів iPhone 12 mini і iPhone 12 Pro Max авторитетний аналітик Гуо Мінчі опублікував звіт, в якому розповів про ключові особливості нових флагманських смартфонів Apple лінійки 2021 року.

На думку інсайдера, серію iPhone 13 представлятимуть відразу чотири пристрої з поліпшеними апаратними характеристиками.

Гуо Мінчі зазначив, що Apple традиційно представить iPhone 13 у другій половині 2021 року. Одним з оригінальних рішень в конструкції стане використання гнучкої плати акумулятора, яка дозволить зробити його компактніше і знизити собівартість пристрою.

Читайте також:  Microsoft готує великий редизайн інтерфейсу Windows 10

Виробництвом батарей займуться китайські компанії Jialianyi, Xinxing і Huatong, які забезпечать від 40% до 50% поставок.

На тильній стороні пристрою серії Pro розмістяться два надширококутних об’єктива зі збільшеною чутливістю. З діафрагми f/2.4, доступною в iPhone 12 Pro, Apple перейде на f/1.8. За поставки цих об’єктивів відповідатимуть компанії Largan і Yujingguang, замовлення між якими будуть розподілені відносно 70% і 30% відповідно.

Враховуючи використання більш досконалих датчиків основної камери, у аналітика є припущення, що на сумарну собівартість iPhone 13 доступний акумулятор не вплине, а вартість флагмана залишиться на колишньому рівні.

Джерело: news.mydrivers.com