Авто

Renault Kangoo змінив покоління вперше за 13 років

Renault Kangoo

Компанія Renault представила дві новинки: фургон Kangoo третього покоління і нову модель Express на базі румунського Dacia Dokker. Незважаючи на зовнішню схожість автомобілів, вони побудовані на різних платформах, а виробництво налагодять на різних заводах.

Renault Kangoo з’явився на ринку в 1997 році, а друге покоління представили в 2007 році. Тепер, через 13 років, модель нарешті піддалася глибокій модернізації. Kangoo третього покоління отримав повністю оригінальний кузов і обзавівся версією без центральної стійки, основна перевага якої – дверний отвір шириною 1416 міліметрів. Опціонально стали доступні система автоматичного гальмування і дисплей замість дзеркала заднього виду, на яке виводиться зображення з задньої камери – нововведення для сегмента легких комерційних фургонів.

Читайте також:  Автомобілістам розповіли, як продовжити термін служби гальмівних колодок

Renault Kangoo третього покоління

Фото: Renault

Пасажирський Kangoo відрізняє просторий салон і безліч відсіків для зберігання речей. Вантажна модифікація в свою чергу доступна в двох варіантах довжини кузова: обсяг базового фургона — від 3,3 до 3,9 кубометра, подовженого-від 4,2 до 4,9 кубометра. Крім того, на підлозі у вантажного Kangoo встановлені рейки Easy Inside Rack для полегшення навантаження і розвантаження.

Renault Kangoo третього покоління

Збірка нового Kangoo буде здійснюватися на французькому підприємстві Renault.

Renault Express

Фото: Renault

Що стосується моделі Renault Express, то вона стане більш доступною альтернативою Kangoo, і її також запропонують в пасажирському і вантажному варіанті (об’ємом від 3,3 до 3,7 кубометра). Express являє собою модернізований Dokker з салоном, ідентичним Arkana. У список доступного обладнання-медіасистема EasyLink, камера заднього виду і система контролю мертвих зон.

Читайте також:  Найбільш дешевий кросовер Nissan: турбомотор і цифрова «приборка»

Виробництво моделі налагодять на потужностях заводу Renault в Танжері, Марокко.

Технічні характеристики нового Renault Kangoo і Express в компанії поки не розкривають.

Джерело: Renault

Залишити коментар