Технології

Подивіться, як зміниться клімат у вашому місті 2100 року

ESD Research

Компанія EarthSystemData Ltd спільно з Центром досліджень зміни клімату Університету Східної Англії розробила мобільний додаток, яке може показати, як глобальне потепління позначиться на кліматі вашого рідного міста. Програма ESD Research доступна для скачування в Apple Store і Google Play.

За допомогою програми користувачі можуть побачити, яким буде їхнє рідне місто в 2100 році, якщо країнам вдасться досягти цілей Паризької угоди і глобальна температура не підніметься вище 2 °C щодо доіндустріальних температур.

Читайте також:  Керамічне скло iPhone 12 випробували на міцність падіннями і тиском

У додатку також можна подивитися, як будуть розвиватися події, якщо людство все-таки не зможе досягти цілей Угоди і глобальна температура підніметься приблизно на 4 °C.

ESD Research

Для того щоб подивитися прогноз на наступні 80 років, вам необхідно завантажити програму і просто ввести назву міста, а додаток покаже погоду зараз і в майбутньому.

Ашер Міннс, один з авторів програми сказав: “Ми хочемо, щоб люди самі побачили прогнози кращих кліматологів і дані кліматичних моделей для тих місць, які їм дороги. Опитування людей у всьому світі показують, що багато хто стурбований зміною клімату, але рідко обговорює це”.

Читайте також:  Названо найбільш продаваний 5G-смартфон у світі

В останні роки наслідки зміни клімату перестали бути лише “теорією”. Багато процесів ми можемо спостерігати вже зараз. Цього року відразу три місяці побили рекорди температур. А проведене у вересні дослідження показало, що якщо викиди парникових газів не будуть істотно знижені, то до 2300 року глобальні температури досягнуть рівнів, небачених понад 50 мільйонів років.