Технології

Google уріже безкоштовні можливості свого популярного сервісу

Google Photos

Незабаром після першого натяку на появу платних функцій в сервісі “Google Фото” компанія змінила політику зберігання призначених для користувача фотографій в хмарі. Тепер власникам Android-гаджетів доведеться стежити за обсягом своєї галереї-або заплатити за розширення доступного простору.

За заявою служби підтримки Google, вже з 1 червня 2021 року синхронізований з хмарним сховищем медіаконтент, а також файли документів, створених за допомогою сервісів компанії, будуть зараховуватися в рамках ліміту на 15 ГБ даних в «Google Диску», що надається власникам облікових записів безкоштовно. Нововведення не торкнеться лише завантажених до зазначеної дати матеріалів в “високій якості” (стислі до 16 Мп знімки і відео в дозволі не більше 1080p).

Читайте також:  Названо найбільш продаваний 5G-смартфон у світі

Щоб збільшити обсяг сховища, користувачам буде запропонований тарифний план Google One. Так, 100 ГБ додаткового дискового простору на сервері компанії обійдуться російським власникам Android-гаджетів в 1390 рублів за рік при одноразовій оплаті, або 139 рублів на місяць при періодичному виставленні рахунку. Винятком стануть власники смартфонів сімейства Google Pixel-для них обмежень за обсягом зберігання файлів в хмарі передбачено не буде.

Google

Зміна політики щодо сервісу компанія пояснює зростаючим обсягом збережених даних – при цьому Google вказує, що і так пропонує втричі більше безкоштовного обсягу в порівнянні з Apple iCloud.

“Сьогодні в Google Фото зберігається більше 4 трильйонів фотографій, і щотижня завантажується 28 мільярдів нових фотографій і відео. Оскільки багато хто з вас покладаються на Google Фото для зберігання своїх спогадів, важливо, щоб це був не тільки відмінний продукт, але і продовжував задовольняти ваші потреби в довгостроковій перспективі», — йдеться в заяві компанії.

Читайте також:  Професійний фотограф порівняв камери iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max

Google

Ще одним нововведенням стане видалення всіх даних облікового запису, якщо користувач не заходив в неї більше двох років. Також компанія додає новий інструмент управління сховищем в Google Фото-спрощений пошук і видалення фотографій.

Джерело: 9to5google.com