Технології

Google уріже безкоштовні можливості свого популярного сервісу

Google Photos

Незабаром після першого натяку на появу платних функцій в сервісі “Google Фото” компанія змінила політику зберігання призначених для користувача фотографій в хмарі. Тепер власникам Android-гаджетів доведеться стежити за обсягом своєї галереї-або заплатити за розширення доступного простору.

За заявою служби підтримки Google, вже з 1 червня 2021 року синхронізований з хмарним сховищем медіаконтент, а також файли документів, створених за допомогою сервісів компанії, будуть зараховуватися в рамках ліміту на 15 ГБ даних в «Google Диску», що надається власникам облікових записів безкоштовно. Нововведення не торкнеться лише завантажених до зазначеної дати матеріалів в “високій якості” (стислі до 16 Мп знімки і відео в дозволі не більше 1080p).

Читайте також:  SpaceX готує Starship до першого орбітального польоту

Щоб збільшити обсяг сховища, користувачам буде запропонований тарифний план Google One. Так, 100 ГБ додаткового дискового простору на сервері компанії обійдуться російським власникам Android-гаджетів в 1390 рублів за рік при одноразовій оплаті, або 139 рублів на місяць при періодичному виставленні рахунку. Винятком стануть власники смартфонів сімейства Google Pixel-для них обмежень за обсягом зберігання файлів в хмарі передбачено не буде.

Google

Зміна політики щодо сервісу компанія пояснює зростаючим обсягом збережених даних – при цьому Google вказує, що і так пропонує втричі більше безкоштовного обсягу в порівнянні з Apple iCloud.

“Сьогодні в Google Фото зберігається більше 4 трильйонів фотографій, і щотижня завантажується 28 мільярдів нових фотографій і відео. Оскільки багато хто з вас покладаються на Google Фото для зберігання своїх спогадів, важливо, щоб це був не тільки відмінний продукт, але і продовжував задовольняти ваші потреби в довгостроковій перспективі», — йдеться в заяві компанії.

Читайте також:  Аналітики розкрили доходи найприбутковіших мобільних ігор в травні

Google

Ще одним нововведенням стане видалення всіх даних облікового запису, якщо користувач не заходив в неї більше двох років. Також компанія додає новий інструмент управління сховищем в Google Фото-спрощений пошук і видалення фотографій.

Джерело: 9to5google.com