Технології

Samsung розробила компактний голографічний дисплей

Samsung

Інженери Samsung представили прототип голографічного екрану, який здаттний відтворювати об’ємні відео. Комплексне рішення, що включає процесор обробки зображення, дозволило в 10 разів перевершити інші подібні пристрої по частині кута огляду, а компанія вже планує розробку відповідної мобільної платформи.

Дослідженням нового типу екранів в SAIT (підрозділ Samsung) займаються вже більше восьми років. В ході інтерв’ю один з керівників відділу розробки Хон-Сока Лі розповів про нюанси, які інженерам довелося враховувати при створенні новинки.

Читайте також:  Смартфони Nokia очолили рейтинг найбільш надійних Android-пристроїв

«Якщо звичайний дисплей показує картинку на основі інтенсивності світла, то для демонстрації голограми нам потрібно враховувати і його фазу. Тільки так вони можуть виглядати тривимірними. Ми використовували особливості бінокулярного зору людини для розпізнавання глибини об’єкта», – зазначив інженер.

Спочатку дослідникам довелося зіткнутися з головним недоліком існуючих голографічних дисплеїв: різким скороченням кута огляду при збільшенні діагоналі. Для вирішення цієї проблеми розробники створили спеціальну керовану підсвітку S-BLU. Вона дозволила демонструвати картинку діагоналлю 10 дюймів з кутом огляду 30 ° – в 10 разів більше, ніж без використання фірмової технології.

Samsung

Представники Samsung відзначили, що їм вдалося створити повноцінну платформу для розвитку мобільного голографії. Удосконаливши її, компанія може почати перехід до серійного виробництва дисплеїв нового типу. Орієнтовну дату появи перших комерційних пристроїв на базі перспективної технології представники бренду поки не назвали.

Читайте також:  Boeing випробував зграю «розумних» безпілотників. Тепер вони навчилися субординації

Джерело: news.samsung.com