Технології

Експерти розповіли, що чекає мобільний ринок в 2021 році

Телефон в руках

Аналітична платформа App Annie регулярно публікує аналіз даних мобільного ринку – в черговому звіті компанія поділилася прогнозом його розвитку в наступному році. Зокрема, експерти передбачили, які додатки і сервіси будуть найбільш затребувані у користувачів гаджетів.

App Annie

Згідно з прогнозом платформи, в 2021-му аудиторія TikTok досягне 1,2 мільярда активних користувачів на місяць. Такий показник фахівці пояснюють тим фактом, що в порівнянні з 2018-м, база сервісу коротких відео в минулому році зросла втричі.

Читайте також:  У Telegram з'явилися групові аудіодзвінки

App Annie

Також в 2021 — му очікується ще більш активне використання смартфонів-вони будуть допомагати організовувати побут, роботу і розваги вдома. За розрахунками App Annie, тільки на Android-пристроях час, проведений власниками в подібних додатках, досягне 1,3 трильйона годин на рік. Загальний середньорічний темп зростання (CAGR) за категоріями складе: «Освіта» — 67%, «бізнес» — 57%, «Шопінг» — 40%.

App Annie

Не пішли від уваги експертів і мобільні ігри, на які в 2021-му, як очікується, буде витрачено понад $120 мільярдів. Найбільший попит в поточному році був відзначений на Казуальні тайтли-швидше за все, ця тенденція збережеться. Середня ж кількість щотижневих завантажень ігор по всьому світу тільки в 2020-му зросла на 15%.

Читайте також:  Apple представила найбільш швидкий процесор для ноутбуків

App Annie

За даними App Annie, наступного року витрати видавців на мобільну рекламу збільшаться до $290 мільярдів. Також наголошується, що середній щоденний час, що витрачається одним користувачем в період пандемії на «спілкування» з мобільним пристроєм, склало в середньому більше 25% від денного часу неспання.