Авто

BMW представила майже серійний електроскутер майбутнього

BMW Motorrad Definition CE 04

Компанія BMW показала прототип електричного скутера Motorrad Definition CE 04, який пустять в серію з мінімальними змінами. “Батарейний” скутер BMW стане частиною масштабного плану з електрифікації модельного ряду, згідно з яким баварці планують стати лідерами в “зеленому” сегменті до 2030 року.

Definition CE 04 від підрозділу BMW Motorrad отримав футуристичний дизайн в стилі концептуального Concept Link, показаного ще в 2017 році. За словами шеф-дизайнера Motorrad Олександра Бакана, електродвигун дозволив помітно «занизити» Definition CE 04 в порівнянні з іншими двоколісними BMW. Іншою особливістю дизайну стали деталі підвіски, навмисно залишені відкритими.

Читайте також:  Відомий журналіст Джеремі Кларксон назвав кращі автомобілі року

BMW Motorrad Definition CE 04

Розташування акумулятора в нижній частині допомогло забезпечити низький центр ваги, а між ним і водійським сидінням вдалося розмістити відсік для зберігання, в який вміщається шолом. В оснащення також входить Бортовий комп’ютер з екраном діагоналлю 10,25 дюйма, який відображає основні відомості про скутері і має вбудований навігатор.

BMW Motorrad Definition CE 04

Фото: BMW

Технічні характеристики скутера майбутнього поки не уточнюються. За словами Бакана, цільовою аудиторією скутера стануть жителі міст, які проїжджають в день не більше 12 кілометрів. На далекі поїздки новинка не розрахована.

BMW Motorrad Definition CE 04

Фото: BMW

На додаток до скутера BMW створила “розумну” куртку для водія з водонепроникного матеріалу зі світлодіодами в рукавах і капюшоні. Включити підсвічування, а також змінити його колір можна за допомогою вшитих в рукав сенсорів. Крім цього, у внутрішній кишені куртки є пристрій для бездротової зарядки смартфона.

Читайте також:  SsangYong, який терпить збитки представив «новий» Rexton

BMW Motorrad Definition CE 04

BMW Motorrad Definition CE 04

BMW підтвердила, що електроскутер запустять в серію, але не озвучила терміни. Вартість новинки також поки невідома.

Джерело: BMW