Авто

На дорозі сфотографували загадковий кросовер Hyundai

Hyundai

У Південній Кореї помітили автовоз, що перевозив загадкову новинку Hyundai під кодовою назвою AX1: два однакові прототипи, повністю закутані камуфляжем. Про цю модель поки нічого не відомо, проте деякі висновки вже можна зробити.

По-перше, судячи зі знімка, автомобіль на автовозі претендує на звання самого компактного кросовера в лінійці Hyundai. По ширині і довжині він лише ненабагато перевершує Hyundai i10 або Kia Picanto, але при цьому значно вище, а дорожній просвіт – більший.

Читайте також:  У США з аукціону продадуть спалений дотла McLaren GT

По-друге, у прототипу нестандартні ручки задніх дверей: вони розміщені вертикально ближче до задніх стійок. Під камуфляжем помітна передня оптика в стилі моделей Venue або Kona, а також визирає радіаторна решітка з сітчастим візерунком.

Hyundai

За однією з версій, яку озвучив портал The Korean Car Blog, це може бути аналог Kia Sonet (продається в Індії) від Hyundai, який буде призначений для країн, що розвиваються. Журналісти також відзначають, що кодова назва AX1 вказує на приналежність автомобіля в А-класу і на те, що це перше покоління.

За неофіційними даними, новинка отримає атмосферний мотор об’ємом 1,0 літра, а в якості більш потужної альтернативи запропонують його турбовану версію.

Читайте також:  Оновлений Duster позбувся камуфляжу: перша фотографія

Джерело: thekoreancarblog.com