Політика

Шмигаль назвав найефективнішу реформу в Україні

Денис Шмигаль

Шмигаль запевняє, що внаслідок децентралізації місцева влада стала сильною, а місцеві громади “отримали землю, гроші і повноваження, а разом з ними і відповідальність”.

Глава уряду України Денис Шмигаль вважає, що реформа децентрализації влади виявилася однією з найбільш ефективних, оскільки “громадянам стало простіше достукатися до влади”. Про це в середу, 11 листопада, він сказав в ефірі телеканалу Україна 24.

“Сьогодні все на місцях. Два млн гектарів землі сільськогосподарського значення передали, 509 млрд – це розмір місцевих бюджетів у 2021 році. Вся повнота влади і відповідальність передана головам громад і обраним радам”, – зазначив прем’єр.

Читайте також:  У COVID-фонд додали майже дев'ять мільярдів

За його словами, громади стали “потужним інструментом з короткою відстанню до влади”.

“Кожен може прийти до обраного ним керівника, і той повинен відповісти на питання, тому що у нього є гроші і повноваження для управління процесами”, – сказав Шмигаль.

На думку прем’єра, ця реформа – прорив для України.

“Мери стануть відповідальними господарниками і перестануть займатися політикою, оскільки потрібно управляти господарством. Це найважливіший показник, за яким суспільство буде оцінювати ефективність місцевого менеджера, а не політика”, – додав Шмигаль.

Залишити коментар