Авто

З’явилося зображення дивного Porsche з кермом посередині

Porsche Unseen

Компанія Porsche поділилася з соцмережах тизером дивного за мірками бренду автомобіля з центральним розташуванням керма. Однак для того, щоб розгледіти незвичайну посадкову формулу, довелося висвітлити зображення.

На фотографії зображений явно не спорткар, а щось, що нагадує компактний міський автомобіль – ймовірно, хетчбек або мінівен. У компанії лише підкреслили, що це бачення того, як автомобіль Porsche може виглядати в майбутньому: футуристичний однооб’емник з вузькими прорізами фар, автопілотом і трьома посадочними місцями, причому пасажирські крісла встановлені по обидва боки за спиною у водія. Судячи з того, що у машини на тізері відсутня традиційна радіаторна решітка, він працює на електриці.

Читайте також:  Volkswagen назвав моделі, які до останнього збережуть ДВС

Porsche Unseen

Фото: Porsche / Facebook.com

Цей тизер став частиною серії публікацій під назвою Porsche Unseen (буквально – з неопублікованого раніше), присвяченій секретам дизайн-студії в Вайсахе. До цього копання показала спідстер з дизайном в стилі 1950-х і гіперкар, що нагадує зовні спортпрототип для гонок на витривалість.

Очікується, що протягом декількох тижнів Porsche розкриє інформацію про прототипи, які з різних причин не були показані публіці і не пішли в серію. У їх числі і сіті-кар з кермом посередині.

Джерело: Porsche / Facebook.com