Технології

Microsoft примусово оновить застарілі збірки Windows 10

Microsoft Windows 10

Оновлення Windows 10 часом приносять не тільки нові функції, але і різні баги, в зв’язку з чим користувачі не завжди поспішають встановлювати черговий патч. Але вже найближчим часом багато власників ПК “зіткнуться” з новою версією десктопної ОС незалежно від своїх намірів по її апгрейду.

За даними софтмейкера, близько 20% ПК під управлінням Windows 10 зараз використовують збірку ОС з кодовим номером 1903 (травень 2019-го), підтримка якої закінчується вже 8 грудня 2020-го. У зв’язку з цим Microsoft запускає програму примусового автоматичного апдейту таких пристроїв до більш нової версії операційки після припинення обслуговування попередньої.

Читайте також:  Розумний шолом проводить ранню діагностику інсульту

Microsoft Windows 10

Якщо в процесі перевірки сумісності будуть виявлені проблеми з конфігурацією обладнання або програмного забезпечення, то на нього буде встановлено Листопадове оновлення 2019 року (1909). Під час виходу наступного накопичувального травневого патча комп’ютер буде знову оновлений автоматично.

Користувачі Windows 10 Home не зможуть уникнути обов’язкового програмного апгрейда, в той час як Pro-версія операційної системи допускає можливість відкласти його або тимчасово відключити відповідну службу за допомогою групової політики.

Джерело: techradar.com