Технології

Професійний фотограф порівняв камери iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max

Минулого місяця відомий фотограф-мандрівник Остін Манн протестував камеру iPhone 12 Pro. Трохи пізніше в його руки потрапила і старша модель флагмана з приставкою Pro Max – за заявою Apple, топова модель лінійки отримала сенсор більшого розміру і нову технологію стабілізації — щоб перевірити це на практиці, професіонал влаштував фотобітву між двома гаджетами.

Камера старшої моделі оснащена ширококутним об’єктивом зі світлосилою f / 1.6 замість f/1.8 у стандартній Pro-версії, що, за запевненням розробників, позитивно позначилося на якості знімків, зроблених при слабкому освітленні. А завдяки семілінзовой конструкції він повинен забезпечити кращу різкість по краях кадру.

Читайте також:  iPad допоміг врятувати батька та дочку після авіакатастрофи

Проте Манн зазначив, що камери обох смартфонів у багатьох сценах видавали однаково якісне зображення, і відчутної різниці між цими кадрами не спостерігалося. Втім, в деяких режимах зйомки iPhone 12 Pro Max дійсно проявив себе краще.

iPhone 12 Pro Max

Так, відмінності були помітні на знімках, виконаних з рук в умовах слабкого освітлення на ширококутну камеру. За словами фотографа, в такому сценарії виграє старша модель. Великі розміри датчика і пікселів забезпечують кращу деталізацію, а оптична стабілізація зі зсувом сенсора зберігає різкість зображення.

iPhone 12 Pro Max

Крім того, більш якісні знімки на старшу версію лінійки виходять при поганому освітленні в нічному режимі на штативі з 30-секундною витримкою.

Читайте також:  Microsoft запустила нову версію Media Player для Windows 11

Резюмуючи “битву” камер двох флагманів фотограф зазначив, що поліпшення фотоможливостей iPhone 12 Pro залежать від нового програмного забезпечення, тоді як iPhone 12 Pro Max заодно отримав ще й апгрейд обладнання.

Джерело: 9to5mac.com