Технології

Професійний фотограф порівняв камери iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max

Минулого місяця відомий фотограф-мандрівник Остін Манн протестував камеру iPhone 12 Pro. Трохи пізніше в його руки потрапила і старша модель флагмана з приставкою Pro Max – за заявою Apple, топова модель лінійки отримала сенсор більшого розміру і нову технологію стабілізації — щоб перевірити це на практиці, професіонал влаштував фотобітву між двома гаджетами.

Камера старшої моделі оснащена ширококутним об’єктивом зі світлосилою f / 1.6 замість f/1.8 у стандартній Pro-версії, що, за запевненням розробників, позитивно позначилося на якості знімків, зроблених при слабкому освітленні. А завдяки семілінзовой конструкції він повинен забезпечити кращу різкість по краях кадру.

Читайте також:  Названо найбільш продаваний 5G-смартфон у світі

Проте Манн зазначив, що камери обох смартфонів у багатьох сценах видавали однаково якісне зображення, і відчутної різниці між цими кадрами не спостерігалося. Втім, в деяких режимах зйомки iPhone 12 Pro Max дійсно проявив себе краще.

iPhone 12 Pro Max

Так, відмінності були помітні на знімках, виконаних з рук в умовах слабкого освітлення на ширококутну камеру. За словами фотографа, в такому сценарії виграє старша модель. Великі розміри датчика і пікселів забезпечують кращу деталізацію, а оптична стабілізація зі зсувом сенсора зберігає різкість зображення.

iPhone 12 Pro Max

Крім того, більш якісні знімки на старшу версію лінійки виходять при поганому освітленні в нічному режимі на штативі з 30-секундною витримкою.

Читайте також:  У WhatsApp з'явиться вбудований інтернет-магазин

Резюмуючи “битву” камер двох флагманів фотограф зазначив, що поліпшення фотоможливостей iPhone 12 Pro залежать від нового програмного забезпечення, тоді як iPhone 12 Pro Max заодно отримав ще й апгрейд обладнання.

Джерело: 9to5mac.com

Залишити коментар