Технології

Sony виходить на ринок безпілотників під новим брендом

Sony

Sony оголосила про розширення асортименту фірмової продукції-японський техногігант створив окремий бренд під назвою Airpeak, який буде спеціалізуватися на випуску дронів.

Розробку новинок компанія буде вести із застосуванням власних алгоритмів обробки зображень, виробництва матриць, А також технологій 3R (Reality, Real-time і Remote).

“Airpeak допоможе максимально розширити творчий потенціал творців відео та сприятиме розвитку індустрії розваг, а також підвищенню ефективності та зниженню витрат у різних галузях економіки. Крім того, Airpeak займеться просуванням проекту зі створення дронів з найвищим рівнем безпеки і надійності для застосування в тих ситуаціях і умовах, в яких використання цих апаратів раніше було неможливо або пов’язане з труднощами”, — зазначила компанія в своєму прес-релізі.

Читайте також:  WhatsApp поліпшить роботу функції голосових повідомлень

Технічні подробиці про майбутні безпілотники бренду не розкриваються. Згідно з оголошенням на сайті Sony, продукція Airpeak “буде підтримувати творчий потенціал творців відео в максимально можливій мірі”. Враховуючи досвід компанії на ринку компактних і повнокадрових бездзеркальних камер, мова імовірно йде про споживчі безпілотники преміум-сегмента.

Проект стартує навесні 2021 року, подробиці запуску будуть публікуватися на сайті Airpeak.