Підприємець

Закриття бізнесу: чому небезпечно йти, “не попрощавшись”

За останні два роки держава значно спростила реєстрацію бізнесу. Разом з тим, як відзначають самі підприємці, свою справу набагато простіше відкрити, ніж потім закрити. Експерти розповіли Bizua про основні способи ліквідації компаній, а також про труднощі, які можуть при цьому виникнути.

Закриття бізнесу: швидко не вийде

За словами юриста АТ “Спенсер і Кауфманн” Ольги Піголь, процедура закриття такої форми організації бізнесу як фізична особа-підприємець займає близько півроку, а процес закриття юридичної особи іноді затягується до 2-3 років.

“Один з наших клієнтів захотів закрити бізнес” по процедурі “. Подавав порожні звіти, листи більше 5 років, поки ми умовили його пустити все на самоплив, переставши подавати звітність”, – розповіла Bizua податковий консультант Київського центру підтримки і розвитку бізнесу ( КЦПРБ) Олександра Томашевська.

Як зазначає керуючий партнер ЮФ “Можаєв і партнери” адвокат Михайло Можаєв, якщо раніше подавалася заява про припинення господарської діяльності, то тепер – про припинення реєстрації юридичної або фізичної особи-підприємця (ФОП).

За його словами, спрощено процес виглядає так: після подачі заяви держреєстратору податкові органи з фондами соцстраху проводять перевірку підприємства на предмет відсутності заборгованостей, вчасного звітування. Після цього видаються довідки, що дозволяють здійснити закриття бізнесу. Однак фактично все складніше. За словами Олександри Томашевської, передавши пакет документів реєстраційної служби, суб’єкт отримає статус “в процесі припинення”, де іноді знаходиться роками.

“Фіскальна служба відмовиться знімати з обліку суб’єкта, який уникнув податкової перевірки, не підтвердив сплату всіх податків, санкцій за порушення, якщо такі були виявлені”, – пояснила Томашевська.

Михайло Можаєв додає, що податківці можуть перевірити, наприклад, сплату ПДВ. Можуть інкримінувати співпрацю з фіктивними фірмами, зняти валові витрати, тим самим створивши недоїмку по прибутку з ПДВ, нарахувати на неї штраф. Зазвичай це 50% від суми недоїмки. Тому юрособі доводиться звертатися до окружного адміністративного суду, оскаржити таке донарахування. Все це сильно затягує процес закриття бізнесу.

Крім того, як зазначає Ольга Піголь, податкова перевірка іноді відкладається кілька місяців через так звану “чергу на припинення”.

“Податкова зацікавлена ​​перевірками великих, активних раніше компаній, так як існує ймовірність виявлення порушень з подальшим накладенням штрафів”, – говорить Ольга.

При цьому юрособи як і раніше зобов’язані звітувати перед держорганами, опускаючи факт припинення діяльності.
Старший партнер адвокатської компанії “Кравець та Партнери” Ростислав Кравець розповів, що часом документи губляться через велику плинність кадрів податкових інспекцій.

“При передачі справ багато документів губляться. Доводиться проходити процедуру спочатку. Нерідко ситуація доходить до абсурду”, – зауважив юрист.

Фізособі простіше з закриттям бізнесу

Закрити юрособу складніше, ніж ФОП. “Українського закону про банкрутство фізичних осіб немає. Тому для фізосіб-підприємців питання про припинення бізнесу вирішується шляхом видалення запису з реєстру”, – пояснює Кравець.

Юрист ТОВ “ЮК Де-Юре” Ірина Кравченко додає, що нова редакція закону про держреєстрацію скасувала для ФОП раніше необхідні довідки про відсутність заборгованості, про проходження перевірок з Пенсійного фонду, органів ДПІ.

“Тобто, фактично для закриття ФОП необхідно тільки заповнити заяву. Реєстратор на наступний день видасть колишньому власникові бізнесу повідомлення про припинення його діяльності”, – пояснила Ірина Кравченко.

Варто пам’ятати: всі податкові зобов’язання за період дії суб’єкта як ФОП залишаються на його совісті. До того ж, як зазначає адвокат, керівник юридичної компанії “Правовий Фронт” Ірина Хан, фіскальній службі недостатньо відомостей з реєстру. Вони просять донести документи, пройти перевірку.

“Зазвичай у підприємця, який планує закриття бізнесу, виявляються 300-500 грн. боргів. Після сплати податкова відразу видає довідку ф.№12-ОПП (фактичний дозвіл зняти підприємця з обліку), або після проведення додаткової перевірки”, – розповів Михайло Можаєв.

Адвокат, старший юрист Investment Service Ukraine Тетяна Костюк зазначає, що в рамках термінів позовної давності до “колишнього” підприємця можуть бути пред’явлені вимоги від контрагентів або призначені перевірки фіскальних органів.

“За фактом, якщо раніше ця стадія передувала закриттю ФОП, то зараз вона може здійснюватися також після припинення діяльності”, – пояснила вона.

Тому краще все питання з фіскалами вирішувати під час ліквідаційної процедури, яка супроводжує закриття бізнесу.

Закриття юрособи проводиться двоетапна: реєстрація рішення про ліквідацію плюс сама процедура ліквідації. Уповноважений представник компанії подає держреєстратору (або нотаріуса) протокол загальних зборів або рішення засновника.

“З моменту публікації спеціалізованим виданням інформації про початок процедури припинення діяльності юридичної особи починається термін на задоволення вимог кредиторів, який, згідно з ст.112 Цивільного кодексу України, не повинен становити менше одного місяця, але при бажанні засновників може бути великим”, – запевнила Ірина Кравченко.

За словами Ірини Хан, під час цього періоду проводиться власне ліквідаційна процедура (виявлення кредиторів, продаж активів, взаєморозрахунки, закриття рахунків, складання ліквідаційного балансу, архівування документів …). Також проходять перевірки ДФС / ПФ.

Альтернативні шляхи закриття бізнесу

У деяких власників немає бажання або можливості самостійно проходити описаний вище шлях. Для них найпростіший, відносно дешевий спосіб позбутися від бізнесу – перепродати підприємство. Зараз легко знайти пропозиції експрес-ліквідації компаній за 3 тис. грн. протягом 3-4 днів. Суть послуги зводиться до заміни директора і учасника на нову фізособу.

“Формально відбувається продаж або поступка прав на юридичну особу. Ви перестаєте бути власником / керівником підприємства. Ці юркомпанії обіцяють вести процедуру ліквідації, фактично ж вони просто” кидають “підприємства”, – пояснює Ірина Хан.

За словами юристів, хоча формально ви перестаєте мати до підприємства якесь відношення, воно “живе”. До нього можуть бути пред’явлені претензії фіскальної служби, правоохоронних органів – навіть за період, коли компанією керував колишній власник.

“Мало того, ви не дізнаєтеся, які претензії висуваються до підприємства, якщо ним вже буде володіти інша особа”, – говорить Ростислав Кравець.

З тими ж ризиками пов’язаний другий спосіб, спрямований на закриття бізнесу – просто кинути компанію, припинити здавати звіти.

“Може бути виявлена ​​заборгованість по податках, можуть бути висунуті вимоги кредиторів, накладені санкції за неподання звітності. Колишнім / діючим керівникам варто бути готовим не тільки до адміністративної, але також до кримінальної відповідальності”, – пояснила Ольга Піголь.

За словами Михайла Можаєва, штрафи за неподання звітності складають в середньому 170 грн. за один звіт, але можуть досягати декількох тисяч гривень.

“Якщо підприємство рік не подає звітність або відсутнє за юридичною адресою, тоді ДФС має право ініціювати виключення підприємства з реєстру. Загрожує закриття бізнесу. Нам траплялися такі справи. Суди зазвичай за скороченою процедурою виносили рішення про припинення реєстрації. Зрозуміло, якщо податківці не могли знайти власників або керівників компанії “, – зазначив Михайло Можаєв.

За його словами, все залежить від суми недоїмки, інтересу податківців її стягнути.

Тому Ірина Хан рекомендує, якщо є ризик донарахування податків при ліквідаційній перевірці – бажано здавати звіти-пустишки три роки (термін позовної давності), а потім безболісно закрити неробочу, нецікаву для фіскальної служби компанію.

“Якщо такий інтерес вже виявлений – краще застосувати процедуру банкрутства. Конкретні рекомендації залежать від ситуації, балансу платника податків”, – говорить Ірина.

Залучати засновників не буде за що, а за відсутності майна стягувати борги буде не з кого.

Як зазначає Олександра Томашевська, з 2014 року Податковий кодекс України дозволяє не подавати податкову звітність з відсутніми даними (стоять прочерки або нулі).

“Тому, компанія, яка виходить із діяльність, яка ” обнулила ” залишки (відсутня заборгованість перед бюджетом, співробітниками …), може з чистою совістю не подавати звітність податковим органам. Відновлює діяльність компанія коли завгодно”, – уточнила Олександра.

Ця норма не стосується фізосіб – платників єдиного податку, так як вони незалежно від ведення діяльності зобов’язані оплачувати внески в пенсійний фонд. Якщо ж перестати платити – можуть накопичитися серйозні борги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *