Суспільство

Головний блогер планети вирішив відмовитися від донатів

PewDiePie

Найкращий спосіб сказати спасибі стримеру за цікавий контент і гарний настрій — це пожертвувати йому трохи грошей.

Однак найпопулярніший блогер планети PewDiePie, на YouTube-канал якого підписано понад 107 мільйонів чоловік, вирішив: більше він ніколи не буде приймати таку подяку від своїх фанатів.

Днями PewDiePie грав в Hades на прямій трансляції, і один з фанатів запитав в чаті, як можна відправити йому гроші. У відповідь на це стример заявив: “ніяк!” Своє різке висловлювання він пояснив тим, що усвідомив, наскільки дивною йому тепер здається ідея донатів.

Читайте також:  В Україні зростає кількість COVID-хворих

Наприклад, якби хтось підійшов до нього на вулиці і запропонував грошей, то блогер би відмовився. Тоді чому він повинен отримувати пожертви від шанувальників? При цьому PewDiePie зазначив, що не засуджує інших стримерів, які не проти отримати копієчку. Просто найвідомішому блогеру планети це більше не потрібно.

Звичайно, PewDiePie – дуже багата людина. За оцінками Forbes, з 2018 по 2019 рік він заробив понад $13 мільйонів, але сам блогер жартівливо прокоментував це, заявивши, що насправді він куди багатший. За іншими даними, зірка інтернету заробляє близько $8 мільйонів на місяць. Тому, звичайно, Фелікс Чельберг пожертвувань не потребує.

Читайте також:  В Україні різко знизився приріст COVID-19

Джерело: ginx.tv