Технології

Аналітик розповів про головні відмінності iPhone 13 від попередника

Iphone

Не встигла Apple випустити дванадцяту серію фірмових смартфонів, як в мережі почала з’являтися перша інформація про наступну лінійку iPhone, дебют якої відбудеться лише восени 2021-го.

Авторитетний Галузевий аналітик Мін-Чі Куо опублікував звіт, в якому повідомив про ключові особливості майбутніх новинок і спрогнозував їх обсяги продажів.

За словами Куо, iPhone 13 вийде на ринок в чотирьох версіях і отримає значні поліпшення камери в порівнянні з актуальними моделями.

Читайте також:  Подивіться, як зміниться клімат у вашому місті 2100 року

Згідно з прогнозом аналітика, надширококутні модулі камер всіх гаджетів отримають шестилінзовий об’єктив з діафрагмою f / 1.8. Для порівняння: iPhone 12 оснащений ширококутовим об’єктивом з п’ятьма лінзами і світлосилою f/2.4.

Інсайдер також стверджує, що Apple не тільки продовжить свою співпрацю з тайванською компанією Largan по частині об’єктивів, але і збільшить обсяг закупівель у цього постачальника до 70% від загальної кількості замовлень. Крім того, вендор буде постачати американський бренд елементами VCM (Voice Coil Motor). Аналітик припускає, що продажі iPhone 13 відчутно зростуть завдяки поліпшенню камер і більшої популярності мереж 5G в наступному році.

Читайте також:  Apple дозволить розробникам заробляти більше грошей

На думку Куо, iPhone 13 може позбутися фізичних портів і обзавестися дисплеєм ProMotion з частотою оновлення 120 Гц. Варто відзначити, що перевірити достовірність цієї інформації практично неможливо, оскільки до анонсу нової лінійки смартфонів Apple залишається не менше десяти місяців.

Джерело: pocketnow.com