Суспільство

Зйомки другого сезону «Відьмака» знову заморозили через коронавірус

Відьмак

Погані новини для всіх шанувальників серіалу “Відьмак” від Netflix. Зйомки другого сезону фентезі знову призупинили на невизначений термін. Виною всьому в черговий раз стала невтихаюча пандемія COVID-19.

Але справа не тільки в бажанні перестрахуватися, а, на жаль, ще й в ряді випадків зараження серед членів знімальної групи проекту.

Компанія Netflix повідомила, що в команді виявлено чотири підтверджені випадки зараження COVID-19. З цієї причини робота над другим сезоном була припинена-корпорація печеться про здоров’я тих, хто трудиться над шоу.

Читайте також:  У Дії відновили послуги для ФОП

Коли зйомки продовжаться, не повідомляється. Також невідомо, кого торкнулася хвороба, але ясно, що це не хтось із акторського складу.

Нагадаємо, що точної дати прем’єри-багато в чому через подібні сумні випадки – у другого сезону The Witcher поки немає. Але склавши руки знімальна група явно не сидить. В останні тижні в мережу постійно просочувалися фотографії, на яких красувалися актори в образах. Так, публіка вже бачила новий наряд Геральта, чарівницю Йенніфер в кайданах, тренувальний костюм Цірі і навіть видозмінені обладунки солдатів Нільфгаарда. Днями в інтернеті з’явилося відео, на якому засвітилися Генрі Кавілл в образі титульного відьмака і Аня Чалотра в ролі його чорноволосої коханої.

Читайте також:  Ілон Маск відмовився від високої посади у Twitter

Джерело: deadline.com