Автобазар

Як українцям вже зараз отримати б / у авто за зниженими акцизами

Український авторинок – на низькому старті. З 1 серпня в країні офіційно вступає в силу підписаний президентом Петром Порошенко в липні закон про зниження акцизів на старі машини. І, хоча глава держави, візуючи документ, зажадав внести в нього додаткові поправки, що посилюють ввезення недорогих авто (скажімо, обов’язкова умова – особиста доставка покупцем, за час дії закону (до 2018 р) можна придбати лише одну “пільгову” машину, яку заборонено продавати та ін.), до початку парламентських канікул ці коригування так і не були затверджені депутатами.

У підсумку, закон вступив в силу в первісному вигляді. А це означає, що, по крайній мірі, до осені, у українських водіїв залишається більше можливостей для маневру.

Bizua вирішив дізнатися чи відреагував вже вітчизняний авторинок на прийдешнє зниження акцизів, чи буде масове завезення дешевих іномарок з Європи і що станеться з цінами на б / у і нові машини в Україні.

Коли подешевшають іномарки

Директор з маркетингу корпорації АІС Сергій Боровик зазначає, що вже трохи втратив у динаміці ринок нових автомобілів.

“Липневий продаж очікуємо на рівні червня, і швидше за все, буде мінус в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Причина банальна – частина покупців повірили в міфи про дешеві ” майже нові “Mercedes, Opel, Volkswagen”, – пояснює експерт.

Але ось глава Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко говорить, що поки на ринку нічого не змінилося.

“Б / у авто в Україні дешевшають, але акцизний закон тут ні причому. Спрацювали інші чинники, в тому числі, зубожіння наших громадян. Багато хто не в змозі платити за кредитами, купувати дорогий бензин, витрачатися на сервіс, тому продають машини, що сприяє збільшення пропозиції. Плюс – масові поставки в нашу країну машин з Криму, РФ, нерозмитнених іномарок з Польщі та Прибалтики. Правоохоронні органи поки впоратися з цим потоком не можуть, і він тисне на ціни “, – вважає експерт.

Судячи з оголошень на спеціалізованих ресурсах, старі автомобілі в Україні з початку літа впали в ціні приблизно на 3-5%.

Але, як прогнозував раніше керівник компанії Autoconsulting Олег Омельницький, зниження цін після вступу в силу акцизного закону має скласти не менше 2 тис. Євро, а це, як мінімум, 10-15% від вартості машин.
Швидше за все, розпродажі на авторинках можуть початися після того, як стане помітна присутність іномарок з Європи. Для цього їх має з’явитися хоча б декілька сотень штук, впевнені продавці.

Як купити і завезти

Головне питання в тому – чи будуть взагалі масові поставки з Європи, коли вони почнуться і які схеми задіюють “гонщики”. Формально бізнесу заборонили заробляти на зниженні акцизів. Про те, що не допустять “наживи” на дешевих авто не раз заявляли і самі депутати, і президент Порошенко особисто.

Але поки доставка машини за дорученням офіційно не заборонена, адже депутати так і не прийняли відповідні правки в закон.

Олег Назаренко говорить, що, за його інформацією, податківці не збираються дозволяти будувати схеми на законодавчих лазівки.

“Керівництво УКРІНФОРМ в приватних бесідах повідомило, що незабаром на митниці будуть розіслані листи з роз’ясненнями пунктів нового закону і використання довіреностей в них не передбачено. У самому законі зазначено, що уряд в місячний термін має привести підзаконні акти у відповідність з новими вимогами”, – сказав він UBR.ua.

Експерт вважає, що масового “паломництва” до Європи за б / у іномарками не буде.

“Сама поїздка вимагає підготовки і витрат – потрібно відкрити візу, знайти продавця, якось провезти чималу суму в 13-14 тис. євро, заповнити митну декларацію, сертифікувати авто. Все це зробити непросто. І мало хто громадяни зважаться на подібну авантюру”, – впевнений Назаренко.

Тим часом, інтернет вже рясніє пропозиціями від “гонщиків”.

“Зараз оголошень вже багато, більшість зводиться до організації персонального туру в ЄС за автомобілем і допомогою в його пошуку там. Точніше це робиться на місці в Україні на інтернет сайті mobile.de, а за обраним авто все одно доведеться їхати особисто. Все інші схеми напівлегальні або порушують закон, що загрожує серйозними наслідками – можна втратити гроші і автомобіля або сплатити акциз не по пільговій, а за повною ставкою (до декількох тисяч євро) “, – зазначив Сергій Боровик.

Але деякі посередники беруться за 500 євро (плюс витрати на транспорт, проживання і харчування, а це ще до 300 євро) організувати потенційним покупцям тур до Польщі або Німеччини. За ці гроші обіцяють повозити по авто хаусам, показати відповідні моделі авто і проінструктувати щодо його придбання.

Якщо потенційному покупцеві все підійде, за додаткові комісійні (а це ще, як мінімум, 500 євро) “авто гід” зможе супроводжувати його на всіх етапах ввезення і розмитнення машини. Тобто, формально людина буде ввозити автомобіль особисто, як того і вимагає закон. А присутність “гонщика” як супроводжуюча особа ніде офіційно не заборонено.

Якщо врахувати, що такий посередник зможе не тільки змінити водія на майже 2 тис. км. дистанції по шляху до дому, але і підказати як заповнити документи і до кого підійти на митниці (а “подяки” там як і раніше безвідмовно працюють), то деякі українці, можливо, і не пошкодують 1-1,5 тис. євро за оплату посередницьких послуг.

Дорожнеча повернеться

Варто відзначити, що іномарки в Україні стають дедалі популярнішими навіть без урахування нових акцизів. За даними асоціації “Укравтопром”, в червні зафіксовано зростання первинних реєстрацій старих машин на рекордні 53%. На облік було поставлено близько 5 тис. авто з пробігом.

За підсумками першого півріччя 2016 р частка б / у на первинному ринку легкових авто склала 11%, – констатують в “Укравтопромі”. За даними AUTO.RIA, за останні три місяці кількість оголошень про продаж вживаних авто, пригнаних з-за кордону збільшилася майже на 27% – з 45,2 тис. до 57,4 тис.

Сергій Боровик не виключає, що в майбутньому б / у авто можуть навіть подорожчати.

“Формується великий відкладений попит через очікування щодо скасування акцизу. Це створить різке збільшення попиту на б / у сегмент, а при зростанні попиту ціни завжди ростуть”, – пояснив він.

За його словами, в Україні існує величезний ринок внутрішніх б / у перепродажів – до 50 тис. одиниць на місяць. Саме такий великий попит і породжує високі ціни. Імпорт легкових машин з пробігом за останні пару років коливався від 0,5 тис. до 2 тис. шт. в місяць.

“Навіть якщо після вступу закону в силу імпорт зросте до 3 тис. -10 тис. шт. в місяць – це все одно буде незрівнянно мало, для того щоб впливати на ціни”, – упевнений Боровик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *