Авто

Поліція замаскувала камеру контролю швидкості під кабіну біотуалету

Замаскований біотуалет

Голландська поліція придумала оригінальний спосіб, як заховати камеру контролю швидкості від очей водіїв. Систему фіксації порушень правоохоронці встановили в пересувному туалеті. Ноу-хау виявилося ефективним: у підступний “капкан” уже потрапили кілька десятків автомобілістів, які перевищили швидкість.

Як пише Autoblog.nl, недавно такий “мобільний туалет” помітили недалеко від міста Маарсен. Однак вперше він з’явився набагато раніше – незвичайний комплекс, який отримав у народі прізвисько Dixi, поліція почала використовувати ще минулого року. Раніше туалет бачили також у місті Алмере, де відразу 59 водіїв отримали штраф за перевищення швидкості.

Ідентифікувати камеру контролю швидкості водіям дійсно складно. Вона таємно розташовується в кабіні туалету, який встановлений на причепі фургона VW Caddy. Звичайно, автомобіль не має ніяких розпізнавальних знаків поліції, а самі правоохоронці одягнені до того ж у помаранчеві жилети дорожніх робітників.

Читайте також:  В Україні хочуть підвищити штрафи за не пристебнутий ремінь безпеки

До речі, це далеко не єдиний метод маскування камер, який використовує поліція Нідерландів. До цього правоохоронці ховали спецобладнання в сміттєвих баках і на рекламних щитах.