Авто

Власниця Aston Martin хотіла відсудити у дилера гроші за ремонт, а в підсумку залишилася винна йому

Aston Martin

У Канаді власниця Aston Martin DB9 потрапила в неприємну ситуацію, яку сама ж посилила. Жінка не погодилася з виставленим рахунком за ремонт її суперкара і звернулася з позовом проти дилерського центру до суду, однак і там її чекало розчарування. У підсумку їй доведеться заплатити автосалону майже в чотири рази більше суми, названої спочатку.

Крім високої вартості автомобілів Aston Martin як на новому, так і на вторинному ринках, британський бренд є одним з найдорожчих з точки зору обслуговування.

Читайте також:  У Mercedes-Benz придумали новий сегмент автомобілів

Однак власниця спорткара DB9 з Канади виявилася не готова до великих витрат. Після того, як жінка на великій швидкості наїхала на великий камінь, її купе потрібен був серйозний ремонт підвіски. Мешканка Канади звернулася в офіційний дилерський центр, співробітники якого відновили спорткар і виставили рахунок за послуги в розмірі 85 000 доларів (приблизно 2,4 мільйона гривень за поточним курсом).

Жінка не погодилася з вартістю ремонту, вважаючи, що співробітники компанії-виробника навмисно завищили ціну. Вона подала на дилерський центр до суду. Однак правосуддя виявилося на боці представників Aston Martin.

Суд постановив власниці спорткара заплатити не тільки за ремонт, але і за судові витрати. В результаті, ремонт спорткара DB9 обійшовся власниці в 329 000 доларів (приблизно 9,2 мільйона гривень за поточним курсом).

Читайте також:  У Kia Sportage з'явилася «чорна» спецверсія

Джерело: Motor1.com

Залишити коментар