Технології

Hyperloop вперше випробували з пасажирами

Hyperloop

Ця технологія, на думку творців, докорінно змінить перевезення людей і вантажів. Було проведено більш як 400 тестів, перш ніж систему випробували на живих людях.

У США провели перше в світі тестування надшвидкісної транспортної системи з пасажирами-людьми, яке було головним випробуванням безпеки технологій, повідомляє в понеділок, 9 листопада, Reuters.

Випробування пройшло на полігоні в Лас-Вегасі, а першими пасажирами стали керівники компанії-творця Virgin Hyperloop Джош Шигель (технічний директор) і Сара Лучіан (директор із роботи з пасажирами).

Читайте також:  Політ літака з найбільшим розмахом крил [ВІДЕО]

“Я мав справжнє задоволення побачити історію, створену на моїх очах”, – заявив голова Virgin Hyperloop Султан Ахмед бін Сулайєм.

Капсула Пегас з пасажирами перебувала у вакуумній трубі-трасі, де розігналася до швидкості близько 160 км/год перед уповільненням для зупинки.

Це випробування є важливим досягненням для заснованої в 2014 році компанії Virgin Hyperloop – футуристичної транспортної системи, яка нагадує підвішені на магнітному полі капсули, які рухаються по вакуумних трубах зі швидкістю більш як 1 000 км на годину.

Протяжність тестової траси має 500 метрів у довжину і 3,3 м в ширину. Вона розташована приблизно за 30 хвилин від Лас-Вегаса в пустелі. Компанія заявила, що провела понад 400 випробувань на цій трасі, проте це був перший тест з пасажирами.