Суспільство

Степанов пояснив суть карантину вихідного дня

Максим Степанов

Такий карантин МОЗ запропонує Кабміну, щоб стримати епідемію коронавірусу, але і врахувати інтереси малого і середнього бізнесу.

МОЗ запропонує ввести в Україні карантин вихідного дня. Про це заявив глава МОЗ Максим Степанов на брифінгу у понеділок, 9 листопада.

“Захворюваність стрімко зростає. У зв’язку з цим ми вирішили посилювати карантинні обмеження. Розуміючи, що у нас крім COVID-19 кепські справи в економіці, повний локдаун, особливо для малого та середнього бізнесу, це буде важко, ми будемо пропонувати карантин вихідного дня. Це означає, що у вихідні дні – з 00 суботи до 00 понеділка – працюватимуть виключно продуктові магазини, аптеки, транспорт, ветеринарні аптеки, автозаправні станції, інші – ресторани, кафе або інші харчування – виключно на винос. Що стосується ТРЦ, інших магазинів, ми рекомендуємо, щоб вони були закриті”, – сказав Степанов.

Читайте також:  Червона зона почала діяти у ще чотирьох регіонах України

Він додав, що це стосується і розважальних, масових заходів.

Степанов наголосив, що це робиться для того, щоб розірвати ланцюг передачі COVID-19 від людини до людини і збити хвилю поширення коронавірусу.