Суспільство

NASA і SpaceX пропонують всім бажаючим отримати паспорт астронавта

Crew-1

Через тиждень відбудеться перший спільний запуск ракети SpaceX на Міжнародну космічну станцію за безпосередньої участі NASA. Цього разу трансляція йтиме в прямому ефірі, а кожен бажаючий може отримати паспорт астронавта.

Політ повинен був відбутися ще 10 жовтня, але при огляді Falcon 9 виявилася «нестандартна поведінка» газогенератора двигуна першого ступеня ракети-носія. В результаті у інженерів з’явилося більше місяця на ще одну перевірку всіх вузлів. Чергова дата польоту намічена на 14 листопада. На борту Crew-1 буде знаходитися екіпаж з чотирьох астронавтів. Всі учасники космічної місії пробудуть на МКС шість місяців.

Читайте також:  Forbes склав рейтинг найбільш високооплачуваних мертвих знаменитостей

Представники NASA повідомляють, що спостерігати за історичним запуском можуть всі бажаючі в режимі реального часу. Що цікаво, довгий час така можливість була тільки у гостей Космічного центру Кеннеді у Флориді.

Crew - 1

“Досвід віртуального запуску екіпажу Crew – 1 на цей раз включає в себе матеріали з запуску, цифровий квиток на борт, повідомлення в соціальних мережах і на пошту, а також отримання паспорта астронавта, який ми відправимо після успішного запуску”, — пояснили представники космічного агентства.

NASA пропонує всім бажаючим завантажити стартовий паспорт астронавта. Крім того, можна підписатися на розсилку останніх новин і стежити за місією за допомогою соціальних мереж.

Читайте також:  У Києві майже 29 тисяч випадків COVID-19

Джерело: eventbrite.com