Суспільство

Ілон Маск намір встановити свої закони на території марсіанської колонії

Ілон Маск

Ілон Маск з кожним роком все ближче до першого польоту людини на Марс. Цікаво, що мільярдер заявив, ніби Червона планета не визнаватиме земних законів, а колоністи зможуть встановити власні правила на основі принципів самоврядування.

У той момент, коли здається, що Ілон Маск вже не може нас нічим здивувати, мільярдер робить чергову гучну заяву. Цього разу він вирішив поміркувати про марсіанські закони. Як виявилося, SpaceX не визнаватиме міжнародних принципів. Замість цього колоністи вироблять якийсь звід законів, вільний від земних умовностей і урядів.

“Що стосується послуг, що надаються на Марсі, або для транзиту на Марс за допомогою зорельота або іншого космічного корабля для колонізації, сторони визнають цю планету вільною, і ніякий земний уряд не має влади над марсіанською діяльністю”, — вважають в компанії SpaceX.

Читайте також:  В Україні від COVID-19 щеплено 1,7 млн осіб

Цілком ймовірно, що свої ідеї Ілон Маск почерпнув у декларації Earthlight Foundation, запропонованій некомерційною організацією, що розробляє правила колонізації інших планет. Раніше вже повідомлялося, що зв’язок з Марсом буде здійснюватися за допомогою супутникового інтернету Starlink.

Джерело: independent.co.uk