Авто

Volkswagen позбавить грецький острів від автомобілів з ДВС

Volkswagen

Volkswagen позбавить грецький острів Астіпалея від транспорту з двигунами внутрішнього згоряння (ДВС). У найближчі шість років автомобілі і мотоцикли з ДВС на середземноморському острові замінять на електрокари і електробайки, а зарядка «батарейних» засобів пересування буде відбуватися від відновлюваних джерел енергії.

Концерн Volkswagen погодив з урядом Греції програму розвитку “зеленого” острова. У “батарейний” транспорт, інфраструктуру, а також електростанції, що використовують енергію сонця і вітру, сторони інвестують по 10 мільйонів євро.

Читайте також:  Новому Fiat 500 додадуть пасажирські двері. Але тільки одні

На даний момент на острові Астіпалія в південно-східній частині Егейського моря проживає близько 1300 осіб. Площа острова – 100 квадратних кілометрів. До пандемії коронавірусу Грецький курорт щорічно відвідували понад 70 тисяч туристів. Автопарк Астипалея складається з 1,5 тисячі транспортних засобів: це мотоцикли і скутери, приватні автомобілі, а також техніка державних служб.

План Volkswagen полягає в тому, щоб електрифікувати весь транспорт до 2023 року. На електротягу переведуть автомобілі швидкої медичної допомоги, поліції, пожежної служби та єдиний автобусний маршрут. Прокатним компаніям і приватникам нададуть субсидії для покупки електромобілів Volkswagen ID.3 і ID.4, електричних мотоциклів і скутерів дочірньої фірми SEAT.

Читайте також:  Запущений в космос електрокар Tesla дістався до Марса

Проблему нестачі зарядних пристроїв вирішать, побудувавши 230 електричних “заправок” Elli. Автопарк Астіпалея в рамках експерименту
“Розумний Зелений Острів” планують скоротити в півтора рази до 1000 транспортних засобів.

Volkswagen має намір показати жителям переваги засобів індивідуальної мобільності і простимулювати розвиток сервісів оренди електрокарів. Повний перехід до вуглецево-нейтральної транспортної системи планують завершити до 2026 року.

Джерело: Volkswagen

Залишити коментар