Політика

Резніков запропонував ТКГ зайнятися кордоном

Олексій Резніков

Якщо Росія дійсно налаштована на припинення конфлікту з Україною, то їй доведеться йти на поступки, зазначив Олексій Резніков.

Віце-прем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вважає, що в Тристоронній контактній групі для врегулювання ситуації на Донбасі необхідно створити п’яту підгрупу, яка б займалася питанням підготовки повернення контролю над кордоном з Росією. Про це він сказав в інтерв’ю для Радіо Свобода.

На думку Резнікова, при укладанні Мінських угод в лютому 2015 року Україна помилково погодилася на єдиний пункт, який визначає, що відновлення повного контролю над кордоном має розпочатися в перший день після місцевих виборів.

Читайте також:  У Зеленського не виявили коронавірусу

“І ця помилка сьогодні не дає можливості нам продуктивно рухатися у вирішенні цього завдання. Тому якщо Росія дійсно налаштована на завершення цієї гібридної війни і припинення конфлікту з сусідньою Україною, вона повинна зрозуміти, що доведеться йти на поступки і дати можливість проконтролювати кордон. Це буде, в тому числі, в їх прямому інтересі”, – сказав Резніков.

За його словами, якщо російська сторона не довіряє безпосередньо прикордонній службі України, то Київ готовий шукати компромісний варіант, коли буде посередник в ролі міжнародного представництва.

“Наприклад, додаткова місія ОБСЄ зі збільшеним, розширеним мандатом”, – вважає віце-прем’єр.

Залишити коментар