Технології

У «Google Фото» з’явилися платні преміум-функції

Google Photos

“Google Фото” – один з найпопулярніших сервісів американської компанії, доступний на Android, iOS і в інтернеті. До сих пір його використання було повністю безкоштовним, але раптово з’явилася інформація, що тепер за доступ до деяких функцій доведеться заплатити.

Спочатку інформація про платні функції була знайдена ентузіастами з XDA в новій версії під номером 5.18. Вони виявили в програмному коді фрази на кшталт ” як учасник Google One, Ви отримуєте доступ до додаткових функцій редагування», «розблокуйте цю та інші функції за участь в Google One» і їм подібні. Через кілька годин користувачі почали повідомляти про появу у них цих самих преміальних функцій, а слідом надійшов коментар від Google.

Читайте також:  SpaceX запустила відкритий бета-тест Starlink

Google Фото

Після оновлення програми у деяких користувачів функція редагування фотографій Color Pop (в російській варіанті» в кольорі”), що дозволяє знебарвити задній план, залишивши кольоровим тільки головний об’єкт, стала заблокованою. Потрібна наявність підписки Google One, що пропонує розширене хмарне сховище.

На запити журналістів в Google пояснили, що функція Color Pop як і раніше буде доступна безкоштовно, як і раніше, для автоматичної обробки фотографій з інформацією про глибину різкості, тобто тих, що зроблені в портретному режимі. Однак власники підписки Google One можуть застосувати такий фільтр абсолютно до будь-якого знімку, на якому є люди. У компанії визнали, що це нова неоголошена функція.

Читайте також:  Для Windows 7 вийшов неофіційний патч, що закриває небезпечну уразливість

Цілком ймовірно, що в майбутньому в «Google Фото» з’явиться більше преміум-функцій.

Відзначимо, що нещодавно передплатники Google One з тарифом на 2 ТБ хмарного сховища отримали доступ до фірмового VPN-сервісу. При цьому для доступу до преімум-функцій в “Google Фото” підходить будь-який тарифний план.

Джерело: droid-life.com