Технології

Перший літак на сонячній енергії NASA пройшов випробування вітром

Пропелер

NASA кілька років працює над повністю електричним літаком X-57 Maxwell. Інженери вже визначилися з дизайном і виготовили прототип. Зараз справа дійшла до повномасштабних випробувань, які проводилися в гігантській аеродинамічній трубі.

На цьому тижні ключові компоненти x-57 Maxwell вперше пройшли випробування в аеродинамічній трубі. Збір експлуатаційних даних і оцінка льотних можливостей проводилися в Дослідницькому центрі Ленглі в Хемптоні, штат Вірджинія.

Пара потужних повітряних гвинтів була надана Empirical Systems Aerospace California. Літак же оснастять 12 двигунами з великою підйомною силою. Як і пропелери, вони розташуються уздовж передньої кромки крейсерського крила.

Читайте також:  В армії США будуть служити грізні роботи-танки

Двигуни і пропелери будуть задіяні під час зльоту, забезпечуючи збільшення підйомної сили на малих швидкостях. Як тільки X-57 перейде в крейсерський режим, мотори відключаться, і лопаті пропелера загнуться всередину, щоб усунути додатковий опір. При посадці знову активуються двигуни з великою підйомною силою. NASA планує поділитися даними, отриманими в ході випробувань, з регулюючими органами.

Випробування проводилися два тижні. За цей час гвинт пропрацював 14 годин, піддаючись впливу швидкості вітру від нуля до 166,68 км/год.

Джерело: slashgear.com