Технології

Дизайнери Apple розповіли подробиці створення нових iPhone

iPhone 12 Pro

Нові iPhone 12 вже кілька тижнів як надійшли в продаж, а разом з тим в мережі з’явилося безліч оглядів і тестів новинок. Одним з головних відмінностей від торішніх моделей став оновлений зовнішній вигляд. У зв’язку з цим дизайнери Apple розповіли про створення смартфонів і виклики, що стоять у них на шляху.

За словами співробітників Apple, iPhone 12 являє собою дітище нової команди інженерів. Вся справа в тому, що на момент відходу Джоні Айва з компанії Смартфони перебували на стадії раннього прототипу, а сам процес розробки зазвичай займає не менше двох років. Дизайнери Юджин Ван і Джеремі Батайлоу відзначили, що при розробці необхідно враховувати не тільки особливості самого апарату, але і аксесуарів. Наприклад, iPhone 12 розуміє, якого кольору на нього надівається фірмовий чохол, відображаючи його в цей момент на екрані.

Читайте також:  Нова технологія NVIDIA підвищить якість графіки в іграх

“Підключення до екосистеми MagSafe-це те, що визначило остаточну форму. Ми розробили телефон і аксесуари до нього як єдине ціле», — пояснюють дизайнери.

Крім того, розробники поділилися тим, що надихнуло їх вибір саме такої кольорової палітри смартфонів.

«У нас завжди є великий вибір кольорів. Нова палітра почалася з дослідження дорогоцінних каменів-нам сподобалася глибина кольору і те, як вони виглядають у фірмових чохлах», — заявив віце-президент Apple з промислового дизайну.

За словами дизайнерів, вкрай важливі дрібні штрихи, адже саме вони дозволяють побачити різницю між різними пристроями.

З огляду на слова дизайнерів, в Apple вже працюють над iPhone 13 і навіть iPhone 14.

Читайте також:  Rolling Stone: WhatsApp та iMessage «зливають» дані на запит ФБР

Джерело: 9to5mac.com