Технології

EA розповіла про терміни виходу нових Battlefield і Need for Speed

EA

В кінці кожного кварталу фінансового року корпорація Electronic Arts, як і багато інших, публікує звіти. Іноді з них просочується дуже цікава інформація, про яку вголос співробітники компанії говорять рідко. Цього разу стали відомі приблизні дати релізу нової Battlefield і Need for Speed.

Чергова номерна частина Battlefield повинна з’явитися на ігрових системах вже в наступному році — правда, прем’єра намічена на самий його кінець. Також цікаві і деталі нової частини Need for Speed: гра вийде до березня 2022 року і, за заявами EA, в ній буде просто неймовірна графіка.

Крім того, з квітня 2021-го по березень 2022-го повинні вийти шість тайтлів для консолей нового покоління, а в найближчі місяці EA анонсує якийсь ремастер. Ймовірно, Mass Effect.

Читайте також:  Ексклюзивна фішка Google Pixel з'явиться на інших смартфонах

Примітні і фінансові зведення. За минулий квартал EA втратила близько 50% прибутку з продажу ігор, заробивши $282 мільйони. Зате виручка від мікротранзакцій виросла і принесла EA цілих $869 мільйонів. Наостанок EA зазначила, що залишилася задоволена продажами Star Wars: Squadron — симулятора космічних баталій в антуражі «Зоряних воєн».

Джерело: s22.q4cdn.com