Авто

Porsche 911 Turbo S запропонували в подарунок до літака

Duet

Німецький автовиробник Porsche і бразильський авіабудівний концерн Embraer презентували ексклюзивний спільний проект під назвою Duet.

Отримати новий спорткар Porsche 911 Turbo s останнього покоління 992 тепер можна абсолютно безкоштовно — правда, для цього потрібно придбати бізнес-джет Embraer Phenom 300E.

Duet

Випущений в 10 примірниках набір з німецького купе і бразильського літака отримав назву Duet — це спільний проект німецької марки Porsche і третього в світі за обсягом випуску виробника цивільних літаків Embraer. Однак Porsche 911 Turbo S запропонували в подарунок до літака не просто так: спорткар і бізнес-джет виробники постаралися зробити максимально схожими один на одного.

Читайте також:  Розкрито дизайн електричного Mitsubishi Airtrek

Duet

Обидва вони пофарбовані в однакові відтінки: комбінацію з глянцевого Platinum Silver Metallic і матового Jet Gray Metallic з декоративними смужками кольору Brilliant Chrome і Speed Blue, які наносять вручну. Porsche також отримав ексклюзивні колеса кольору Platinum Silver Metallic з нанесеними лазером смужками відтінку Speed Blue, а бічні повітрозабірники і окантовки бічних вікон пофарбовані в колір Brilliant Chrome. На нижній площині антикрила і боковинах ключа запалювання 911 Turbo S нанесений реєстраційний номер Embraer Phenom 300E.

Duet

Салон спорткара оброблений двоколірною шкірою з прострочкою синьою ниткою, а декоративні панелі в інтер’єрі виконані з вуглеволокна. Інтер’єр прикрашений спеціальним логотипом, написом One of 10, червоними шкіряними петлями для складання спинок крісел, а також накладками порогів з написом No step і червоним підсвічуванням. Секундомір доповнений лінією штучного горизонту, а заодно до автомобіля додаються чохол з биркою Remove before flight, валіза і дві дорожні сумки від Porsche Design, а також хронометр 1919 UTC Globetimer Embraer. Вартість Duet не повідомляється.

Читайте також:  Нова конструкція електромобілів підвищує автономність на 30%

Джерело: Porsche