Суспільство

Lego створив конструктор з культовим Cadillac з «Мисливців за привидами»

Cadillac Miller-Meteor Ecto-1

Компанія Lego випустила набір, присвячений культовому автомобілю з кінофраншизи “Мисливці за привидами”. Зібрати Cadillac Miller-Meteor Ecto-1 1959 року випуску з 2352 деталей можна за 199 доларів – на українському ринку конструктор оцінили в 5813 гривень.

Новий набір данського виробника конструктора включає в себе 2352 деталі, з яких можна зібрати знаменитий автомобіль «швидкої допомоги» із серії фільмів «Мисливці за привидами». Довжина готової моделі становить 47 сантиметрів. За словами творців набору, при складанні Cadillac Miller-Meteor 1959 року фанати культової франшизи здивуються деталізації машини, а також виявлять кілька «пасхалок» до фільмів.

Читайте також:  В Україні вдвічі впав приріст COVID-19

Cadillac Miller-Meteor Ecto-1

Іграшковий Cadillac в точності повторює реальний автомобіль. Творці конструктора повністю зберегли колірну гамму машини, а також додали «ефект іржі» на кузові, за аналогією з кіношним катафалком. Крім того, модель Lego обладнана рухомим рульовим колесом, заднім сидінням, що висувається, а також світлотехнікою та обладнанням для виявлення привидів.

Cadillac Miller-Meteor Ecto-1

Фото: Lego

Придбати набір можна в США за 199 доларів. Вартість конструктора в Україні становить 5813 гривень.

В кінці березня компанія Lego спільно зі студією Universal Pictures випустила набір з Dodge Charger R/T 1970 року з серії фільмів «Форсаж». Культовий маслкар, що належав герою Він Дизеля Домініку Торетто, можна придбати за 100 доларів (приблизно 2800 гривень за поточним курсом).

Читайте також:  Двоє мільярдерів розбагатіли на $13 млрд за тиждень

Джерело: Brick Fanatics