Політика

Байден заявив, що переможе на виборах у США

Джозеф Байден

Представник Демократичної партії наголосив, що не дозволить призупинити підрахунок голосів на президентських виборах.

Кандидат у президенти США від демократів Джозеф Байден заявив, що його команда ще не готова оголосити про перемогу в гонці, але всім вже зрозуміло, що вони її виграють. Про це йшлося в його виступі в місті Вілмінгтон штату Делавер перед прихильниками, який транслював телеканал FoxNews.

“Поки ми не можемо виступити з підсумковою заявою про перемогу, але цифри не залишають нам сумнівів. Ми виграємо цю гонку. <...> Ми готуємося виграти більше 300 голосів вибірників”, – сказав політик.

Читайте також:  У РФ не вистачить потужностей, щоб захопити Україну - Резніков

Крім того, демократ пообіцяв, що не дозволить призупинити підрахунок голосів. Він зазначив, що на цих виборах його вже підтримали понад 74 мільйонів американців – це більше, ніж отримав “хто-небудь з президентів в історії Сполучених Штатів”.

Також він наголосив, що впевнений у своїй перемозі у штатах Пенсільванія (20 голосів вибірників), Джорджія (16 голосів), Невада (6 голосів) й Арізона (11 голосів). При цьому кандидат закликав американців зберігати терпіння і спокій після напруженої передвиборчої боротьби.

“Серйозні розбіжності неминучі у випадку демократії, такі розбіжності корисні, вони свідчать про те, що в суспільстві йде активна дискусія, що люди твердо відстоюють свої погляди. Ми можемо бути опонентами, але не противниками”, – зазначив демократ і закликав припинити міжпартійну війну.